banner311
banner312
KünyeKuruluş Tarihi: 1 Kasım 2011
 

Mersin Portal, 2011 yılında Mersin yerel ve Aktüel gündemi takip etmek için sadece internet ortamında yayın yapmak amacı ile kurulmuş "Dijital Haber Platformudur".Sitede yapılan yorumlar, yorum sahiplerini bağlar. Site içerisindeki anketlerde mükerrer (sahte aypileme) oy kullanımı tespit edilen oylar silinir ve tekrarı halinde isimler listeden çıkartılır. Harici linkler ayrı bir sayfada açılır,verilen linklerin sorumluluğunu almaz. Sitede yer alan "Firma Rehberi" ve "Seri İlanlar" bölümlerine  üye olarak ücretli ilan verebilirsiniz.Temsilcilik başvuruları CV gönderilerek, mail yoluyla kabul edilir. Mersin Portal ,Abonesi olduğu ajanslardan ve sistemine kayıtlı saygın internet haber sitelerinden gelen içeriğe düzenleme yapmaz, haberleri kaynağını göstererek aynen yayınlar. Bu sebepten dolayı haberler üzerinde yasal sorumluluk kabul etmez. Haberler üzerindeki sorumluluk haber kaynaklarına aittir.

Mersin Portal'dan en iyi performans ve sorunsuz sayfa görüntüleme için "Google Chrome" tarayıcısı önerilir.  Mersin Portal, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına sayglı olmayı kendisine ilke edinmiştir. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. İhlal yada yasal olarak kaldırılmasını istediğiniz içerik var ise iletisim@mersinportal.com adresine email gönderebilirsiniz. Site içeriğindeki, haberler ve videolar kaynak gösterilerek yayımlanmaktadır.Özel haberlerimiz bizlere ulaştırılan ve doğruluğu editörlerimizce teyid edilmiş haberlerimizden oluşmaktadır.Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz içeriği, iletişim linkinden bizlere ulaştırdıktan en geç 48 saat içinde siteden kaldırılır.

"Mersin Portal Reklam-Tanıtım-Organizasyon-Yayıncılık
Araştırma ve Medya Hizmetleri" adına

İmtiyaz Sahibi & Genel Yayın Yönetmeni
Concession Holder & General Editor
Ender Can Kayıhan
kayihanender@gmail.com
iletisim@mersinportal.com

Teknik Destek / Technical Support
Mustafa Şamdan

Haber Müdürü / News Editors
Emrah Kayıhan
emrahkayihan@gmail.com

Yazılım / Software
T Bilişim Yazılım Hizmetleri
Asım Ekinci

Servis Sağlıyıcısı / Service Provider
GNET İnternet Telekomünikasyon A.Ş.


540 301 10 10

Whatsapp Mesaja Açıktır.

Hafta İçi 09:00 - 17:00

Hafta Sonu: 10:00 - 14:00

İletişim / Contact
iletisim@mersinportal.com
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

                                                               
GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyright 2016 Mersinportal.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları mersinportal.com’a aittir. mersinportal.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar mersinportal.com'un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Mersinportal.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Mersinportal.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

                                                                                                           

 PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the mersinportal.com However, sometimes the mersinportal.com uses third parties to process your information. mersinportal.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the mersinportal.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the mersinportal.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the hayathaber.com and its services. When you use hayathaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the mersinportal.com cookies section of our full Privacy Policy.


 


Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği Üyesidir

    
Mersin Gazeteciler Cemiyeti Üyesidir

 

KULLANIM KOŞULLARI

www.mersinportal.com sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyun.
Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır. Şartları kabul etmiyorsanız lütfen siteyi kullanmayın. Bu metinde kullanılan “Kullanıcı” terimi, siteyi üye girişi yaparak veya yapmaksızın herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir.


*Bu sayfada yer alan kullanım şartları, değişikliklerin yine bu sayfada açıkça belirtilmesi şartıyla tarafımızdan herhangi bir anda tek taraflı olarak değiştirilebilir. Kullanıcılar bu sayfada yayınlanan şartları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılacaktır.


*Bu sitenin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı mersinportal.com'a aittir ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi ve yayınlanması, ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. Bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

*Kullanıcılar, mersinportal.com’un herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. Bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.

*Sitede yazılan her türlü yazı, makale yada yorumlardan yazan yada köşe yazarı sorumludur. Makalelerdeki konular Mersin Portal'ın yayın politikasını bağlamaz. Kullanıcılar yaptıkları yorumlardan ve paylaşımlardan kendileri sorumludur. Yapılan yorumlarda argo kelimer, kişisel yada kurumsal hakları ihlal eden yorumlar, karalama maksatlı yorumlar, aslı kanıtlanmamış beyenatlar yayınlamadan ötürü çıkabilecek yasal sorunlardan tamamen yorumu yazan kullanıcı sorumludur.

*mersinportal.com sitesinde yorum yazan tüm ziyaretçilerin ip adresi kayıt altına alınmaktadır. Adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresleri yetkililerle paylaşılacaktır.

*Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya üyelik kaydı yapılması veya otomatik yöntemlerle siteye çok sayıda talep veya bilgi gönderilmesi de bu yasağa dahildir. Bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiğimiz Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatacağımızı beyan ederiz.

*Site üzerinde ki bilgiler kaynak gösterilmeden paylaşılamaz. Alıntı yada Kaynak yapacak kişiler direkt olarak bilgiyi edindikleri sayfa bağlantısını vermek zorundadır.

*Kullanıcı adınız ve şifreniz sadece şahsınıza aittir. Bir üyeliği birden fazla kişi kullanamaz. Kullanıcı adı ve şifresi kullanılarak yapılan tüm işlemlerin, aksi ispat edilmediği sürece ilgili üye tarafından yapıldığı kabul edilecektir.

*Üyelik formunda verilen bilgiler doğru kabul edilir. Bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sorumluluk üyeye aittir.

*Sitede yayınlanan reklamlara ve tanıtım metinlerine, bilgi alma amacı dışında çok sayıda manüel veya otomatik tıklama yapmak yasaktır. Normal bir Kullanıcı davranışına uymayan bu gibi tıklama faaliyetlerinde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatacağımızı beyan ederiz.

*Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve Mersin mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.