banner65
Künye


Kuruluş Tarihi: 1 Kasım 2012
 

 
"Mersin Portal Reklam-Tanıtım-Organizasyon-Yayıncılık
Araştırma Medya Hizmetleri Adına"

İmtiyaz Sahibi & Genel Yayın Yönetmeni
Concession Holder & General Editor
Ender Can Kayıhan
kayihanender@gmail.com


Teknik Destek / Technical Support
Mustafa Şamdan


Haber Editörü / News Editors
Derya Çolakoğlu
Emrah Kayıhan
emrahkayihan@gmail.com


Yazılım / Software
T Bilişim Yazılım Hizmetleri
Asım Ekinci


Servis Sağlıyıcısı / Service Provider
Veridyen Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.


Hukuk Danışmanı / Legal Adviser
Av. Cahit Celal Kul


Adres / Address
Çankaya Mahallesi,İsmet İnönü Bulvarı,Yaşat İş Hanı 
Kat:9 / Dış Kapı No:118 - İç Kapı No:166 
33070 Akdeniz-MERSİN0 324 238 20 10
0 532 702 74 14
0 535 420 40 02

Arama Saatleri Hafta İçi 09:00 - 17:00

İletişim / Contact  
iletisim@mersinportal.com
kayihanender@gmail.comMersin Portal, yerel ve ulusal ölçekli sadece internet ortamında yayın yapan "Dijital Haber Platformudur".Sitede yayımlanan haber, makale, video ve fotoğrafların FSEK ve basın kanunundan kaynaklananher türlü hakları  Mersin Portal Haber Sitesi'ne aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Konuk yazarlar kabul edilmektedir. Yazarlarımızın yazdığı yazıların sorumlulukları kendilerini aittir. Sitede yapılan yorumlar, yorum sahiplerini bağlar. Harici linkler ayrı bir sayfada açılır,verilen linklerin sorumluluğunu almaz. Sitede yer alan "Firma Rehberi" ve "Seri İlanlar" bölümlerine ücretsiz üye olarak ilan verebilirsiniz.Temsilcilik başvuruları CV gönderilerek, mail yoluyla kabul edilir. Mersin Portal'dan en iyi performans ve sorunsuz sayfa görüntüleme için "Google Chrome" tarayıcısı önerilir.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on mersinportal.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation. External links on mersinportal.com are opened on a new page. mersinportal.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

Yasal Uyarı / Legal Warning

Mersin Portal, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına sayglı olmayı kendisine ilke edinmiştir.Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan haber, video ve resim içeriği erişimi sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.Aynı zamanda 5187 sayılı Basın Kanunu’nun kapsamında yayın yapmaktadır.İlgili yasaya göre, site yönetiminin ekleyip zaman aşımına uğramış, haberleri,videoları ve resimleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Site içeriğindeki, haberler ve videolar kaynak gösterilerek yayımlanmaktadır.Özel haberlerimiz bizlere ulaştırılan ve doğruluğu editörlerimizce teyid edilmiş haberlerimizden oluşmaktadır.Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz içeriği,
iletişim linkinden bizlere ulaştırdıktan en geç 48 saat içinde siteden kaldırılır. 


 


Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği Üyesidir

    
Mersin Gazeteciler Cemiyeti Üyesidir

 
ABONESİDİR


Mersin Portal reklam vermek isteyenler için
farklı banner bölümleri sayesinde
etkin reklam seçenekleri sunar. 

Reklam veren kendi hedef kitlesi ve
ürününe uygun olarak seçeceği bölümlerde,
Mersin Portal'ın reklam seçeneklerini kullanabilir. 

Seçeneklerin fiyatlandırılması,
dönemleri ve teknik zorunluluklar konusunda
detaylı bilgi için: 

 

www.mersinportal.com sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyun.
Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır. Şartları kabul etmiyorsanız lütfen siteyi kullanmayın. Bu metinde kullanılan “Kullanıcı” terimi, siteyi üye girişi yaparak veya yapmaksızın herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir.


*Bu sayfada yer alan kullanım şartları, değişikliklerin yine bu sayfada açıkça belirtilmesi şartıyla tarafımızdan herhangi bir anda tek taraflı olarak değiştirilebilir. Kullanıcılar bu sayfada yayınlanan şartları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılacaktır.


*Bu sitenin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı mersinportal.com'a aittir ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi ve yayınlanması, ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. Bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

*Kullanıcılar, mersinportal.com’un herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. Bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.

*Sitede yazılan her türlü yazı yada yorumlardan yazan kişi sorumludur. Kullanıcılar yaptıkları yorumlardan ve paylaşımlardan kendileri sorumludur. Yapılan yorumlarda argo kelimer, kişisel yada kurumsal hakları ihlal eden yorumlar, karalama maksatlı yorumlar, aslı kanıtlanmamış beyenatlar yayınlamadan ötürü çıkabilecek yasal sorunlardan tamamen yorumu yazan kullanıcı sorumludur.

*mersinportal.com sitesinde yorum yazan tüm ziyaretçilerin ip adresi kayıt altına alınmaktadır. Adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresleri yetkililerle paylaşılacaktır.

*Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya üyelik kaydı yapılması veya otomatik yöntemlerle siteye çok sayıda talep veya bilgi gönderilmesi de bu yasağa dahildir. Bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiğimiz Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatacağımızı beyan ederiz.

*Site üzerinde ki bilgiler kaynak gösterilmeden paylaşılamaz. Alıntı yada Kaynak yapacak kişiler direkt olarak bilgiyi edindikleri sayfa bağlantısını vermek zorundadır.

*Kullanıcı adınız ve şifreniz sadece şahsınıza aittir. Bir üyeliği birden fazla kişi kullanamaz. Kullanıcı adı ve şifresi kullanılarak yapılan tüm işlemlerin, aksi ispat edilmediği sürece ilgili üye tarafından yapıldığı kabul edilecektir.

*Üyelik formunda verilen bilgiler doğru kabul edilir. Bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sorumluluk üyeye aittir.

*Sitede yayınlanan reklamlara ve tanıtım metinlerine, bilgi alma amacı dışında çok sayıda manüel veya otomatik tıklama yapmak yasaktır. Normal bir Kullanıcı davranışına uymayan bu gibi tıklama faaliyetlerinde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatacağımızı beyan ederiz.

*Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve Mersin mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.

banner147

banner144